Doručovanie objednávok

Dĺžka dodania

Všetky produkty sú pripravované na mieru, presne podľa Vaších požiadaviek, preto sú vždy na objednávku. Dodanie sa môže mierne meniť podľa vyťaženosti výroby, štandardne je však dĺžka dodania 1-2 týždne od potvrdenia objednávky.

Spôsob prepravy

Pri elektrických garnižiach je dobré myslieť na to, že ide o nadrozmerný tovar. Bežný kuriér dokáže previezť maximálne 200cm balíček. Pokiaľ teda objednávate garnižu, ktorá má viac ako 200cm, bude sa skladať z dvoch a viac časti. Jej zloženie je veľmi jednoduché a vďaka tomuto zloženiu môžeme aj pri dlhších garnižiach používať dopravu kuriérom.

V prípade, že by ste chceli garnižu dlhšiu ako 2 metre doručiť v celku, prípadne potrebujete rolety so šírkou vyššou ako 2 metre, je potrebné zvoliť si dodanie nadrozmerného tovaru. 

Cena doručenia

Objednávky do 200€ doručíme na adresu za 20€ s DPH.
Objednávky nad 200€ v balíčku do 2m sú doručované ZADARMO.
Dodanie nadrozmerného tovaru stojí 180€ s DPH. 

Spôsob platby

Keďže sa jedná o zákazkovú výrobu a garniže sa vyrábajú presne na Vami požadovanú dĺžku, je potrebná platba za objednávku vopred, bankovým prevodom. Po vytvorení Vašej objednávky Vám na email zašleme zálohovú faktúru. Po jej uhradení zadávame objednávku do výroby.