Connexoon RTS - Somfy Smart Home

204,96 €
S DPH

Connexoon RTS umožňuje centralizovať, ovládať a programovať RTS pripojené interiérové ​​žalúzie, záclony, garážové dvere, brány a osvetlenie, vďaka Connexoon RTS Box pripojenému k vášmu internetovému smerovaču.

Množstvo
Na objednávku

Aplikácia Connexoon Window RTS je nový spôsob ovládania žalúzií, záclon, garážových brán, brán a svetiel. Vychutnajte si skúsenosti s ovládaním vašich motorických riešení poháňaných Somfy z vášho smartfónu a maximalizujte mnohé výhody, ktoré poskytujú: správa svetla, súkromie a pohodlie. Teraz máte kontrolu nad všetkými svojimi motorizovanými produktmi RTS, ako sú záclony, rolety a garážové dvere. Váš domov je teraz upgradovaný a váš život nebol nikdy taký jednoduchý!

Rýmske rolety

Záclony

zebrové rolety

rolety

žalúzie

S čím Vám pomôže

Slnečné zatmenie. Aplikácia riešenia Connexoon Window RTS, nový spôsob, ako si využiť okná. Somfy motorizuje a spája všetky typy poťahov okien. Jednoduchým kliknutím na aplikáciu ovládajte žalúzie, tiene a záclony. Jediné, čo musíte urobiť, je relaxovať a vychutnať si výhľad. Naši odborníci Somfy sú ochotní vám pomôcť v každom kroku inštalácie. Prepínanie na motorizované a pripojené žalúzie je jednoduché! Somfy motorizuje všetky typy slnečného tieňa a systém Connexoon Window RTS ich spojí s vaším smartfónom. Požiadajte svojho inštalatéra Somfy o radu s motorizáciou a pripojením slnečného tieňa. Aktualizácie.Užite si každú minútu svojho života bez toho, aby ste si museli myslieť na svoje slnečné zatienenie vďaka aplikácii Connexoon Window RTS. Jednoduché kliknutie na smartfón ovláda všetky žalúzie, záclony a rolety. Požiadajte svojho inštalatéra Somfy o radu na aktualizáciu vašej existujúcej inštalácie.