TaHoma Switch - Somfy Smart Home

299,00 €
S DPH

Jednotka Tahoma Switch je novinkou v ponuke Somfy a nahrádza staršie jednotky. Vďaka novým funkciam a ešte lepšej cene je výborným pomocníkom pre Váš Smart Home.

Množstvo
Na objednávku

Vďaka TaHoma Switch ovládate zariadenia vo svojom dome vrátena ovládaní Somfy motorov. Toto všetko môžete robiť cez PC, telefón alebo tablet.

Vďaka príjemnému grafickému spracovaniu je toto riešenie naozaj pre všetkých. Vďaka rýchlej spätnej väzbe viete o stave všetkých zariadení. Vďaka možnosti kombinovať systémy zabezpečenia, kamery, senzory pohybu či dverí do jedného systému je možné vytvárať automatizáciu domácnosti. Napríklad pri otvorení terasy sa otvoria vonkajšie žalúzie a podobne. 

Jedna scéna, mnoho možnosti:

Vďaka možnosti tvorby scén si presne naplánujete, ako sa Váš dom má spravať. Či už ide o žalúzie, garniže alebo osvetlenie.

Balenie obsahuje:

- TaHoma Switch
- El. Kábel
- manuál

Technické parametre:

Frekvencie 433,42 MHz RTS, 433 050–434 790 MHz ERP < 10 mW, 868–870 MHz io-homecontrol® dwukierunkowa tri-band z „LBT” (Listen Before Talk) 868 000–868 600 MHz ERP < 25 mW, 868 700–869 200 MHz, ERP < 25 mW, 869 700–870 000 MHz, ERP < 25 mW

Ochrana IP20
Rozmery - 110x71,25x28,13mm
Napájanie - 12VDC, 1,75A

Max. zariadení - 200
Max. zariadení iohomecontrol - 200
Max. RTS zariadení - 50
Max. RTD zaraidení - 50
Max. RTDS zaraidení - 50
Max. počet ovládačov - 20
Max. počet kamier - 5

Praktické funkcie

- Ručné ovládanie zariadení.
- Možnosť súbežne ovládať niekoľko zariadení naraz ( nezávisle od oblasti: osvetlenie,otváranie okien, vykurovanie atď. )
- Scenáre na celý rok. Riadenie domu podľa jeho životného rytmu
- Pokročilé nastavenia Smart. Automatizácia pripojených zariadení za určitých podmienok ( splnenie niekoľkých podmienok súčasne: stav detektora a snímačov, podmienky na základe času

Výhody

- Jednoduchá a rýchla inštalácia. Riadiaca jednotka je typu Plug-and-play, napájacia a sieťová prípojka umožnujú rýchle zapojenie.
- Kompatibilné s produktmi io-homecontrol ( so spätnou väzbou).
- Automatické rozpoznanie zariadenia . všetkých produktov io-homecontrol pomocnou autoskenu a ich okamžité nastavenie a spárovanie.
- Výborná kompatibilita s poplašnými zariadeniami. Riadiaca jednotka má zabudovaný modul detektorov.
- Intuitívne používanie. Ovládanie je veľmi jednoduché a všetko môzete ovládať pohodlne z domova či na diaľku.
- Vizualizácia stavu zariadenia v ktoromkoľvek okamihu (len zariadenia io)
- Úspora energie. Snímač slnečného svitu umožnuje automaticky prispôsobiť pohyv zariadení na ochranu proti slnečnému svitu ( v lete sa stiahnu rolety a v dome je príjemný chládok)
- Vysoká bezpečnosť. Na diaľku možno predísť hroziacemu nebezpečenstvu (zatiahnutie rolety, keď sa blíži búrka).
- Ovládanie pomocou počítača, tabletu alebo smartfónu (aplikácie pre iOS a Android zadarmo na stiahnuutie)
- Riadenie aj bez pripojenia na internet. Produkty možno riadiť prostredníctvom ovládacích panelov v dome. Nastavené parametre sa automaticky ukladajú.