Tahoma Premium - Somfy smart home

424,80 €
S DPH

Jednotka Tahoma umožnuje ovládať a riadiť pripojené zariadenia v inteligentnom dome. Box Tahoma je ústredným prvkom inteligentného ovládania domácnosti Somfy a umožnuje centrelizovať, ovládať a riadiť dom pomocou inteligentného telefónu, tabletu alebo počitača pripojených na internet, či už z domu či už druhéhoh konca sveta.

Množstvo
Na objednávku

Jednotka Tahom umožnuje ovládať a riadiť pripojené zariadenia v inteligentnom dome. Box Tahoma je ústredný prvkom inteligentného  ovládania domácnosti Somfy a umožnuje centralizovať, ovládať a riadiť dom pomocou inteligentného telefónu, tabletu alebo počítača pripojených na internet, či už z domu či z drúheho konca sveta.

Ide o evolučnú a otvorenú jednotku kompatibilný s vyše 150 zariadeniami Somfy z rôznych oblastí (pohon, osvetlenie, alarm, riadenie energie a iné). Možno ju však prepojiť aj s radom ďalších produktov od rôznych výrobcov. Prepojiť ju môžete s týmtito zariadeniami:

- Vykurovanie: Atlantic, Hitachi, CIAT, Honeywell a iné
- Osvetlenie: Philips Hue
 -Otváranie okien: GU, KFV, Hopper, Velux

Zariadenie Tahoma možno podľa vašich potrieb a rozpočtu prispôsobiť tak, aby čo najlepšie zodpovedalo vašim očakávaniam a požiadavkám. Klasickú jednotku Tahoma teraz dostať aj v novej zdokonalenej verzii Tahoma Premiu, ktorá má nový neopozeraný dizajn.

Praktické funkcie

- Ručné ovládanie zariadení.
- Možnosť súbežne ovládať niekoľko zariadení naraz ( nezávisle od oblasti: osvetlenie,otváranie okien, vykurovanie atď. )
- Scenáre na celý rok. Riadenie domu podľa jeho životného rytmu
- Pokročilé nastavenia Smart. Automatizácia pripojených zariadení za určitých podmienok ( splnenie niekoľkých podmienok súčasne: stav detektora a snímačov, podmienky na základe času

Výhody

- Jednoduchá a rýchla inštalácia. Riadiaca jednotka je typu Plug-and-play, napájacia a sieťová prípojka umožnujú rýchle zapojenie.
- Kompatibilné s produktmi io-homecontrol ( so spätnou väzbou).
- Automatické rozpoznanie zariadenia . všetkých produktov io-homecontrol pomocnou autoskenu a ich okamžité nastavenie a spárovanie.
- Výborná kompatibilita s poplašnými zariadeniami. Riadiaca jednotka má zabudovaný modul detektorov.
- Intuitívne používanie. Ovládanie je veľmi jednoduché a všetko môzete ovládať pohodlne z domova či na diaľku.
- Vizualizácia stavu zariadenia v ktoromkoľvek okamihu (len zariadenia io)
- Úspora energie. Snímač slnečného svitu umožnuje automaticky prispôsobiť pohyv zariadení na ochranu proti slnečnému svitu ( v lete sa stiahnu rolety a v dome je príjemný chládok)
- Vysoká bezpečnosť. Na diaľku možno predísť hroziacemu nebezpečenstvu (zatiahnutie rolety, keď sa blíži búrka).
- Ovládanie pomocou počítača, tabletu alebo smartfónu (aplikácie pre iOS a Android zadarmo na stiahnuutie)
- Riadenie aj bez pripojenia na internet. Produkty možno riadiť prostredníctvom ovládacích panelov v dome. Nastavené parametre sa automaticky ukladajú.