Elektrická Garniža Comfort 35

Additional information

267,00 €
S DPH

Elektrická garniža mMotion Comfort 35 je najlacnejšia motorická garniža na trhu. Výborné funkcie a tichý chod motora za výbornú cenu.

Dôležité - Chcete objednať? Prosíme Vás aby ste navštívili tento článok na našej stránke a prečítali si ako správne zamerať garnižu. Následne rozmery vpíšte do políčka PRESNÁ DĹŽKA GARNIŽE. 

Dĺžka
Množstvo
Na objednávku

Najlacnejšia motorová garniža na trhu

MioDecor Comfort 35 je motorová koľajnica vyrobená so snahou zabezpečiť bezkonkurenčnú cenu pri dodržaní kvality. Pri tejto garniži je použitý motor Comfort 35, ktorý je dostatočne silný na to, aby dokázal potiahnuť záves až na 6 metrov dlhej koľajnici. Tento motor zároveň ponúka všetky možnosti ovládania, či už chcete ovládať záves diaľkovým ovládačom, klasickým vypínačom na stene alebo Smart Home systémom.

Aby sa docielila čo najnižšia cena, motor použitý pri tejto garniži nie je vhodný pre dlhšie ako 6 metrové garniže. Taktiež pri niektorých komponentoch, ktoré majú veľký vplyv na cenu boli použiteľné ekonomickejšie verzie. Preto sa na tento typ vzťahuje záruka 2 roky. Pokiaľ teda cena u Vás nemá najvyššiu prioritu, odporúčame použiť garnižu Comfort 90, ktorá ponúka ideálny pomer medzi cenou a kvalitou. 

Detaily produktu:

- maximálna dĺžka záclonovej koľajnice do 6 m
- maximálne zaťaženie do 35 kg na jeden motor
- menič Mio Decor 2Nm / 1,5Nm 230V
- rýchlosť 14 cm / s
- Touch Motion - pohyb ťahaním za záves
- Soft Start & Soft Stop
- rôzne možnosti ovládania pomocou jedného motora (vstavaný rádiový prijímač, ovládanie fázami, ovládanie spínacím kontaktom)
- ľahká inštalácia na strop (vrátane otočných držiakov) alebo na steny (Vyžaduje "L" uchyty).

Sada obsahuje:

- pancierová elektrická clona vybranej dĺžky
- pohon Comfort 35 vyrobený pre spoločnosť Mio Decor
- Stropné držiaky (každých 50 - 60 cm).
- bežce (10ks/meter)

Varianta:

- Základná - Comfort System - posuvné bez protizávaží, maximálna nosnosť 35 kg, 2 roky záruka,

Možné varianty vyhotovenia:

- jednostranné (jedna clona na závesovú tyč)
- obojstranné symetrické (vstupujú dve záclony do záclonovej tyče)

Možné spôsoby ovládania:

Garnižu Comfort System je možné ovládať pomocou klasického nástenného vypínača alebo pomocou diaľkových ovládačov RCS. Túto garnižu je tiež možné integrovať do Smart Home systémov, nakoľko má dve spínané fázy na výstupe ako aj možnosť ovládať kontaktom cez RJ45. Taktiež je možné použiť v spojení s touto garnižou modul HomeMate RCS a pripojiť ju na WiFi sieť, vďaka čomu bude možné jej ovládanie pomocou mobilnej aplikácie. 

Ukážka z realizácií:

elektricka_garniza.jpeg

Mohlo by vás zaujať aj