• Somfy Glydea Ultra sk

Elektrická Garniža Somfy Glydea Ultra WT

Additional information

576,00 €
S DPH 1-3 týždne

Elektricke garniže Somfy Glydea Ultra WT sú ideálnym riešením tienenia, pokiaľ potrebujete garniže integrovať do Smart Home systému a vyžadujete funkciu polohovania závesu, alebo chcete garnižu na jednoduchý nástenný vypínač. Super tichý chod motora a dĺžka až 12 metrov znamená, že si vyberie naozaj každý. 

Dôležité - Chcete objednať? Prosíme Vás aby ste navštívili tento článok na našej stránke a prečítali si ako správne zamerať garnižu. Následne rozmery vpíšte do políčka PRESNÁ DĹŽKA GARNIŽE.

Dĺžka ( od - do )
Množstvo
Na objednávku

Elektrická garniža s motorom Somfy Glydea Ultra je dokonalým riešením pre každý moderný interiér. Oddeľte svoj domov od ruchu okolia stlačením jediného tlačítka na stene. Garniža okamžite zatiahne záves a vy sa v momente ocitnete v súkromí. Elektricke garniže Somfy Glydea 35e a 65e sa ovládajú pripojeným žalúziovým vypínačom alebo tlačítkom. Presne tak ako elektrické žalúzie. 

Screenshot%202020-05-14%20at%2013-27-40.png

Čo Vám garniža Somfy Glydea Ultra ponúka: 

- maximálna váha závesu až 35kg (Glydea Ultra 35e) alebo 60 kg (Glydea Ultra 60e - za doplatok),
- extra tiché pohony Somfy Glydea Ultra ,
- regulovateľná rýchlosť posuvu 12,5 - 15 - 17,5 - 20 cm/s,
- Pomalý Štart & Pomalý Stop,
- jednoduchá montáž na strop (úchyty v balení) alebo na stenu (vyžaduje prídavné úchyty),
- nevyžaduje si nastavovanie koncových polôh

Balenie obsahuje: 

- Garnížu s prílušenstvom v dĺžke podľa objednávky,
- motor Somfy Glydea Ultra,
- úchyty závesov (10ks./bm),
- úchyty na strop (každých 50 - 60 cm).

Typ ovládania:

Motory Somfy Glydea Ultra WT sú vhodné najmä v prípade, že plánujete integráciu do Smart Home systémov. S použitím ovládačov motorov (napríklad Fibaro, Loxone, Domotron...) je možné do garniže posielať nie len pokyn na odtiahnutie a zatiahnutie, ale taktiež pokyn na nastavenie pozície (záleží od možnosti systému). Je to zabezpečené najmä tým, že garniža má dve oddelené fázy. Jedna na otváranie, druhá na zatváranie. Garniža sa pritom otvára/zatvára presne po dobu, po ktorú daný kontakt držíte zopnutý.

Túto garnižu je možné ovládat pomocou klasického vypínača, alebo smart home systému. 

Typ posunov záclon:

- do strany - jedna záclona sa posúva z jednej strany až na druhú stranu.
- do stredu - dve záclony sa zatvárajú zo strán do stredu

Garníže sú dodavané v jednom kuse do 200 cm. V prípade, že je garniža dlhšia, bude v balíčku rozdelená na viac časti. Garnižu je možné jednoducho spojiť.Všetky garniže sa vyrábajú individuálne s presnosťou na 1cm. Do poznámky k objednávke je teda potrebné uviesť presný rozmer garniže, ktorú potrebujete.

Mohlo by vás zaujať aj