SwitchBot Curtain "U" - motor na závesy na garniži

99,00 €
S DPH

Premeňte svoje závesy na Smart v priebehu 30 sekúnd. Presne tak, žiadne káble, žiadne rozoberanie, proste nasaďte SwitchBot Curtain na Vašu garnižu a spárujte s aplikáciou. Hotovo. Od toho momentu môžete jednoducho ovládať Váš záves cez appku, diaľkový ovládač (doplnkový), hlasového asistenta alebo automaticky, na základe východu slnka a podobne.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Presne tak, len 30 sekúnd stačí a Váš záves môže byť Smart. Vďaka výbornému patentu zavesenia je SwitchBot curtain nainštalovaný naozaj jednoducho. Okamžite po inštalácií máte k dispozícií všetky funkcie, ktoré ponúka. Tienenie závesmi už nebude také nudné, ako doteraz. 

Ovládanie, ako si to len želáte

Či už ste zástancom jednoduchého ovládania pomocou mobilnej appky,  diaľkového ovládača, alebo hlasového Asistenta Google, Siri či Alexa, toto zariadenie je pre Vás. Navyše, časové riadenie a senzor intenzity svetla sú zárukou príjemnej automatizácie. Vy sa tak môžete rozhodnúť, ako budete váš záves ovládať. Výhodou je aj možnosť integrácie do systému Homey. Že to radšej otvoríte rukou, keď už pri tom stojíte? Nie je problém, pomocou funkcie Touch & Go stačí jemne potiahnúť, Switchbot už za Vás zvyšok vykoná a záves zatiahne.

 

Ocenený dizajn SwitchBot Curtain

Na rozdiel od iných riešení, SwitchBot curtain bol navrhnutý tak, aby doplnil Vaše klasické garniže a premenil ich na Smart. Vďaka tomuto jedinečnému spôsobu dostal SwitchBot Curtain ocenenie Good Design Award 2020, ako aj IDEA 2020 a je prvý produkt pre premenu bežných garniž na Smart na svete.

Pre všetky tipy bežných garniži

V ponuke je SwitchBot Curtain na všetky tipy garniži. U nás nájdete dva tipy, na najviac používané garniže u nás a to na klasickú tyč a garnižu typu U (bežné garniže kúpené v Ikea a iných predajniach).

Vďaka tomu naozaj nezáleží, akú garnižu máte, Switchbot Curtain Vám ju jednoducho obslúži.

SwitchBot na závesové tyče

Tento SwitchBot Curtain ROD je určený pre ovládanie závesov zavesených na tyčiach. Vďaka svojmu jedinečnému spôsobu uchytenia je jeho inštalácia naozaj jednoduchá. Navyše, tento patent umožňuje použitie pri tyčiach s priemerom 15 až 40mm.

Vy tak nemusíte riešiť, či sa na Vašu tyč bude dať umiestniť. Stačí pre istotu zmerať, či ste v tomto rozhraní a je to.

Po jednoduchej inštalácií už len ostáva pripojiť SwitchBot do aplikácie.

Pre rôzne tipy závesov

SwitchBot Curtain Rod dokáže navyše fungovať so všetkými bežnými spôsobmi zavesenia závesov. Nevadia mu ani očka, ani prešitie. Jednoducho vďaka tomu, ako funguje, dokáže ovládať každý typ závesu či záclony.

Vám tak ostáva už len vybrať si tú správnu farbu pre Vás.

Ovládanie, za ktoré sa nebudete hanbiť

Niekedy ste proste príliš unavený, prípadne ste sa už usadili na sedačku a naozaj sa Vám nechce ísť zatiahnuť záves. Jednoducho pustíte SwitchBot appku a zatiahnite ich. Navyše, ak si do systému pridáte aj SwitchBot Hub Mini, budete môcť všetko ovládať aj na diaľku. Samozrejme, aj s ostatnými SwitchBot zariadeniami. 

Naozaj rozsiaha integrácia

Vlastnou appkou to so SwitchBotom nekončí. Vďaka jeho integráciam ho môžete pridať do systému Homey, SmartThing, Google Home, Amazon Alexa, IFTTT, Siri Shortcuts a ďalšie. Vy tak môžete SwitchBot curtain používať tam, kde to pre Vás dáva zmysel.

Prebúdzajte sa s prirodzeným svetlom

Máte problém s prebúdzaním sa? Nechajte, aby Vám SwitchBot Curtain pomohol. Nastavte si ranné otváranie na čas, keď vstávate a SwitchBot curtain odtiahne záves, čím pomôže k Vášmu prebudeniu.  

Úspora na energiach

Vďaka zabudovanému svetelnému senzoru môže byť SwitchBot Curtain nastavený tak, aby počas leta pri silnom slnku zatiahol záves a šetril tým energiu na chladenie. Naopak, počas letných dní, ak sa ukáže slnko, automatický sa môže otvoriť a načerpať teplo zo slnka, kým sa dá.

 

Dlhá výdrž batérie

Vďaka nabíjateľnej batérií vydrží SwitchBot curtain až 8 mesiacov prevádzky, podľa používania. Ak sa však nechcete trápiť nabíjaním vôbec, nechajte to na prídavnom SwitchBot Solar Panel. Vďaka nemu docielite bezúdržbovú prevádzku, nakoľko Váš SwitchBot sa nabije zo slnka. 

Swtichbot_curtain_panel%20(1)_1.gif

Potrebujete vypínač?

Určite v tom nie ste sami. Niekto nechce hlasových asistentov kvôli súkromiu alebo Angličtine. Niekomu zas nevyhovuje pravidelný plán otvárania. Aj na to má SwitchBot riešenie. Jednoducho pripojte doplnkový SwitchBot Ovládač a je to. Jednoduchým stlačením už môžete ovládať svoje závesy. No nie je to skvelé?

Touch & Go

Manuálne ovládanie je vždy dobre mať. A ani tu SwitchBot Curtain nesklame, dokonca pomôže. Vďaka funkcií Touch & Go stačí jemne potiahnuť záves tým smerom, ktorým chcete a SwitchBot Curtain sa postará o zvyšok a záves dotiahne do konca.

Dva závesy na jednej garniži?

Ani to nie je pre SwitchBot Curtain žiaden problém. Stačí nainštalovať dva kusy, každý na jednu stranu a v aplikácií ich spárovať. Zaťahovanie dvoch závesov už bude presne také, ako si to predstavujete.

Malé telo, veľa sily

Aj keď sa zmesti do dlane a po nainštalovaní za záves si ho nikto nevšimne, v jeho tele sa ukrýva dostatok sily, aby utiahol až 8kg ťažký záves. Uznajte, to naozaj nie je málo.


 

W0701600 -U