Motorizovaný koľajnicový systém Goelst G-Motion

Additional information

650,00 €
S DPH
Produktová rada motorizovaných koľajníc od svetového výrobcu koľajnicových systémov firmy Goelst vám môže výrazne uľahčiť a spríjemniť manipuláciu so závesmi a záclonami vo vašom domove. V cene je zahrnutý motor GM-4 230V

Dĺžka systému Goelst
Množstvo
Na objednávku

Produktová rada motorizovaných koľajníc od svetového výrobcu koľajnicových systémov firmy Goelst vám môže výrazne uľahčiť a spríjemniť manipuláciu so závesmi a záclonami vo vašom domove. Počas viac ako štyridsať ročného pôsobenia na trhu zdokonalila systémy tak aby ovládanie závesov a záclon bolo komfortné a jednoduché.

Výhody elektrických garniží GOELST:

- prepracované estetické prevedenie motora G-Motion
- najnižšia hlučnosť na úrovni 35dB
- minimálne presvitanie v okolí koľajnice
- voľba akýchkoľvek skladov
- 5 voliteľných pozícií
- možnosť pripojiť slnečný a stmievací senzor
- kompatibilita zo všetkými riadiacimi systémami automatizácie domácnosti
- funkcia slow start a slow stop - pre pomalší rozjazd a dojazd
- možnosť tandemového riešenia pri všetkých pohonoch – spojenie dvoch motorov na
jednom systéme pre zvýšenie dĺžky systému do 30m a až 180kg
- jednoduchá montáž
- integrovaný zdroj
- farebné prevedenie systému biele, čierne alebo sivé hliníkové

Motorizované systémy 4tej generácie pod označením G-Motion spolu s použitím špičkových technológií ohýbania dokážu uspokojiť aj najnáročnejších zákazníkov. Okrem rovných koľajníc umožňujú výrobu akýchkoľvek ohnutých tvarov i klenbových oblúkov.Systém je veľmi variabilný i z hľadiska ovládania. Je možné ho ovládať diaľkovým ovládačom , mobilným telefónom s operačným systémom iOS či Android alebo napojiť do systému inteligentného ovládania domu. Vďaka funkcii CPS pohon rozpozná pohyb, zapne sa a sám pokračuje v zadanom smere pohybu. Zaťahovanie závesov je možné na jednu stranu alebo na obidve ako oponu.

Veľkou výhodou garniže značky Goelest je taktiež výroba koľajníc priamo na Slovensku, ako aj to, že na Slovensku sa nachádza servisné stredisko pre túto značku.

Tabuľka dát

Farba
Biela
Sivá hliníková
Čierna